شرایط و قوانین استفاده از خدمات سایت مرن فا

کاربران گرامی، هر گونه اقدام شما در سایت به منزله پذیرفتن قوانین سایت می باشد، بنابراین لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت با دقت مطالعه فرمایید.

تعریف کاربر
کاربر شخصی است که با درج اطلاعات کاربری خود در فرم ثبت نام، از خدمات سایت استفاده می‌کند. توجه داشته باشید نام کاربری و ایمیلی که با آن اقدام به ثبت نام می نمایید، شناسه هر کاربر محسوب می شود، بنابراین تغییر ایمیل امکان پذیر نیست.
برای استفاده از خدمات سایت حتما باید یک شماره همراه معتبر را در فرم ثبت نام وارد کرده و برای نهایی کردن فرایند ثبت نام آن را تأیید نمایید. توجه داشته باشید که این شماره فقط برای یک اکانت قابل تایید شدن است و امکان استفاده از آن در چندین اکانت وجود ندارد. همچنین شماره وارد شده امکان تغییر ندارد، لطفا شماره معتبر شخصی خود را درج نمایید.
لطفا از ایجاد اکانت های متعدد خودداری نمایید. در غیر اینصورت، غیر فعال کردن شماره همراه، تأیید شماره همراه در اکانت های متعدد، جا به جایی دوره های خریداری شده و هر اقدام دیگری مابین اکانت ها امکان پذیر نیست و عواقب آن به عهده ی کاربر می باشد.
با ثبت نظر در قسمت نظرات، به کاربران دیگر در انتخاب دوره و همچنین به بهبود و ارتقاء سطح مطلب مربوطه کمک کنید. اما در نظر داشته باشید نظراتی که شامل موارد زیر باشند تأیید نخواهند شد و در صورت تکرار دسترسی به این بخش از کاربر گرفته خواهد شد:
1 - هر گونه تبلیغات
2 - بی احترامی یا توهین به دیگران
3 - الفاظ غیر اخلاقی
4 - نظرات نامرتبط به دوره
5 - محتوای سیاسی و توهین به قومیت‌های مختلف
6 - لینک به سایت های دیگر

حریم خصوصی کاربران
تیم مرن فا به اطلاعات خصوصی کاربران احترام گذاشته و از آن محافظت می‌نماید. بنابراین متعهد می شود که در حد توان از حریم شخصی شما و تمام موارد ارسالی از سمت کاربران دفاع کرده و در این راستا از تکنولوژی‌های امن استفاده می کند.

شرایط خرید دوره ها
کاربران محترم می‌توانند با توجه به بخش توضیحات جامع و کامل محصول، ویدئو های رایگان و همچنین بخش نظرات هر محصول، از مناسب یا نامناسب بودن محصول اطمینان حاصل کنند. با توجه به این امکانات که برای بررسی کیفیت محصول، در اختیار کاربران قرار داده شده است، عودت وجه امکان پذیر نمی باشد. پس لطفا پیش از خرید، تمامی موارد را بررسی فرمایید.
دوره ها دارایی پشتیبانی مادام العمر هستند و پس از خرید دوره، از طریق تیکت پشتیبانی یا از طریق بخش نظرات، موارد مورد نظر را می‌توانید پیگیری کنید.
توجه داشته باشید در قسمت تیکت پشتیبانی، از عناوین مناسب استفاده نمایید. عنوان تیکت باید مختصر بوده و به وضوح گویای محتوای آن باشد.
ارتباط با مرن فا و پشتیبانی دوره ها فقط از طریق بخش نظرات، تیکت پشتیبانی و راه های ارتباطی موجود در صفحه تماس با ما، انجام می‌شود و مرن فا هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با ارتباطات خارج از این موارد را بر عهده ندارد.
در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی فاکتور خرید، با ارائه شماره تراکنش و مبلغ پرداخت شده و تاریخ پرداخت، با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید. با عرض پوزش برای دوره های خریداری شده، فاکتور صادر نمی گردد و در صورت نیاز به فاکتور، می توانید از رسید بانکی خود پرینت تهیه نمایید.

با تشکر از همراهی شما